دبیرخانه جایزه بین‌المللی مصطفی (ص)،اولین دوره مسابقه دانش آموزی را مهر1394 به نام مسابقه دانش آموزی نور گرامیداشت ابن هیثم را با موضوع ساخت فیلم‌های علمی و آموزشی یک‌دقیقه‌ای در بین دانش‌آموزان و مراکز آموزشی و پژوهش سراها برگزار کرد . مراسم اختتامیه مسابقه ابن هیثم 17 اردیبهشت ماه سال 1395 در تالار اندیشه با حضور بزرگان و اساتید برتر کشور برگزار شد. بیش از 1500 فیلم در حوزه دانش نور و کاربردهای آن در این دوره دریافت شد و بیش از 10 هزار دانش آموز علاقه مند به ساخت فیلم در این مسابقه شرکت کردند. اجرای مسابقه و پشتیبانی علمی و فنی آن بر عهده فن‌آموز بود.

مسابقه دانش آموزی نور – گرامیداشت پروفسور جکی یینگ

جایزه مصطفی(ص) به عنوان جایزه عالی جهان اسلام هر دو سال یكبار برگزار شده و به برترین دانشمندان جهان اسلام اهدا می‌شود. رویداد دانش‌آموزی جایزه مصطفی(ص) با نام مسابقه دانش‌آموزی نور با مأموریت ترویج و فرهنگ‌سازی جایزه مصطفی(ص) در جامعه دانش‌آموزی كشور طرح‌ریزیی شده است. مسابقه دانش‌آموزی نور هر ساله به نام و گرامیداشت یكی از دانشمندان بزرگ جهان برگزار ‌شود. هدف از برگزاری این مسابقه،ایفای نقش در انگیزش نسل نوجوان میهن اسلامی و کمک به رشد استعدادهای درخشان و جذب مشارکت مدارس، پژوهشسراها و دیگر مراکز آموزشی و پژوهشی در حوزه دانش‌آموزی است.
دومین دوره این رویداد با نام مسابقه دانش‌آموزی نور (گرامیداشت پروفسور جكی‌یینگ) در سال 95 برگزار می‌شود و اطلاع رسانی فراخوان مسابقه از تاریخ 24 آبان سال جاری آغاز شده‌است.
این مسابقه در سال 95 با موضوع ساخت فیلم‌های 60 ثانیه‌ای از انجام آزمایشهای علمی توسط گروه‌های دانش‌آموزی طرح‌ریزی شده است. آزمایشها می‌تواند در تمامی حوزه‌های علمی همچون فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی، ریاضیات، نجوم و یا ترکیبی از علوم مختلف باشد.
گروه‌های دانش‌آموزی می‌توانند با مراجعه به بخش مسابقه نور در سایت جایزه مصطفی(ص) - www.mustafaprize.org- ضمن مطالعه راهنمای علمی، قوانین و مقررات و شرایط ارسال در این رویداد ثبت نام نموده و فیلم‌های 60 ثانیه‌ای خود در حوزه انجام آزمایش‌های علمی بارگزاری نمایند.



جذابیت نمایشی آثار مهمترین شاخص‌ داوری است.


جوایز مسابقه:

اهدای 100 سکه بهار آزادی به 100 اثر برتر،
نمایش آثار منتخب در برنامه هفتگی تلویزیونی این مسابقه
اهدای جوایز و تجهیزات علمی و آزمایشگاهی به مدارس و پژوهشسراهای با مشارکت بیشتر



مسابقه دانش آموزی نور از حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی و پارك فناوری پردیس و چند نهاد علمی و اجتماعی دیگر برخوردار است.


معرفی پروفسور جکی یینگ:

پروفسور جکی یینگ برنده جایزۀ سال ۲۰۱۵ مصطفی(ص) در حوزۀ علم و فناوری نانوزیستی در سال 2015 بوده است... ادامه مطلب


برندگان مسابقه نور

نام

نام خانوادگی

استان

نام مدرسه

نام پژوهشسرا

محمد عرفان

حق گو

تهران

دبیرستان علامه حلی1

سید سورن

اسلامبولی زاده

تهران

دبیرستان علامه حلی1

محمد

احمدیان

فارس

دکتر نریمان

میلاد

سبحانی مقدم

فارس

دکتر نریمان

فاطمه

خدابنده

زنجان

فرزانگان

فرشته

بابایی

زنجان

فرزانگان

مهدی

نامی

آذربايجان غربي

نمونه دولتی شهید معینی

علی

کرمی

آذربايجان غربي

نمونه دولتی شهید معینی

علی

عبدی

آذربايجان غربي

نمونه دولتی شهید معینی

فرناز

کریمی

كردستان

کوثر

فردوس

محمودنژاد

كردستان

کوثر

محمدامین

بردپیشه

تهران

علامه حلی یک

حسین

دارستانی فراهانی

تهران

علامه حلی یک

سمیه

سید زاده نیری

اردبيل

فرزانگان 2

پریا

رزمی

اردبيل

فرزانگان 2

علی

جلالی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

علی رضا

توکلی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

فاطمه

مرادی

سمنان

کوثر

پژوهش سرای دانش آموزی

راضیه

پشتوان

سمنان

کوثر

پژوهش سرای دانش آموزی

یسنا

شمسی

كرمان

فرزانگان ناحیه۱

فرناز

امینی

كرمان

فرزانگان ناحیه۱

ابوالفضل

محمودیان

تهران

علامه حلی ۱

علی

شریفی

تهران

علامه حلی ۱

صبا

عینی

تهران

دبیرستان نمونه دولتی سعدی

آفرینش

کیانا

ملک محمودی

تهران

دبیرستان نمونه دولتی سعدی

آفرینش

فاطمه

مختاری

تهران

دبیرستان نمونه دولتی سعدی

آفرینش

مهدیس

حدادزاده

تهران

دبیرستان نمونه دولتی سعدی

آفرینش

علیرضا

قرتکینی

تهران

نمونه17 شهریور

علی

قادری

تهران

نمونه 17 شهریور

درسا

عسگرى

تهران

ولايت

آفرینش

زهرا 

رستگار

تهران

ولايت

آفرینش

پرستو

حسينى

تهران

ولايت

آفرینش

شکیبا

شریف زاده

تهران

نمونه دولتی سعدی

آفرینش

مینا

اسماعیلی

تهران

نمونه دولتی سعدی

آفرینش

ثمین

اصلانی

اصفهان

فروغ

رازی

فهیمه

رفیعی

اصفهان

فروغ

رازی

فردین

رحیمی

اصفهان

شهید رضا یسلیانی

رازی

مهدی

اصلانی

اصفهان

شهید رضا یسلیانی

رازی

محمدرضا

هدایتی

آذربايجان شرقي

علامه امینی1

پژوهشسرای میانه

متین

شکوری

آذربايجان شرقي

استاد شهریار

پژوهشسرای میانه

الناز

یسلیانی

اصفهان

فاطمیه

رازی

هدیه

رحیمی

اصفهان

فاطمیه

رازی

مهتاب

ملیانی

اصفهان

فروغ

رازی

مریم

قلانی

اصفهان

فروغ

رازی

بهار 

اصلانی

اصفهان

فروغ

رازی

نگین

رحیمی

اصفهان

طلوع

رازی

مبینا

گگونانی

اصفهان

طلوع

رازی

شیما

میرمعنایی

اصفهان

طلوع

رازی

سیمین

رحیمی

اصفهان

طلوع

رازی

سارا

بزمجو

فارس

حافظ

لیلا

شیبانیان

فارس

حافظ

محیا

محمدی

گلستان

غیرانتفاعی مهر

پژوهشسرای دکترحسابی شهرستان آزادشهر

افروز

بذرافشان

گلستان

غیرانتفاعی مهدیه

پژوهشسرای دکترحسابی شهرستان آزادشهر

فاطمه

فولادی نژاد

فارس

شهید خاکپور

فارابی

فاطمه

شکوه صدرآبادی

فارس

شهید خاکپور

فارابی

فاطمه

جابری

فارس

شهید خاکپور

فارابی

ثنا

پاکباز ششگلانی

آذربايجان شرقي

علوی

پژوهش سرای جابربن حیان

نگین

دباغ

آذربايجان شرقي

دانش عصمت

پژوهش سرای جابربن حیان

عرفان

مختاری

فارس

سعدی

علی

حیدر پور

فارس

سعدی

محمد علی

نبی

فارس

شاهد_شهید مطهری

مجتبی

محمودی

فارس

شاهد_شهید مطهری

فاطمه

غفاری

مركزي

نمونه اطهر

نرگس سادات

سید صالحیان

مركزي

نمونه اطهر

مهسا

انصاری

فارس

شهید خاکپور

فارابی

یاسمن

حسین پور

فارس

شهید خاکپور

فارابی

هیوا

مصدقیان

فارس

شهید خاکپور

فارابی

افسانه

محمدیان

كردستان

کوثر

ندا

بهرامی

كردستان

کوثر

مهسا

نجف زاده

فارس

شهید تیمور فروغی

فاطمه

مرودشتی پور

فارس

شهید تیمور فروغی

هستی

دانشمندی

فارس

شهید تیمور فروغی

فروغ

مزیدی

البرز

فاطمیه

پژوهشسرای دانش آموزی معلم کرج

آفاق

میر دهقان

تهران

سما

پژوهشسرای دانش آموزی معلم کرج

امید

باطنی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

علیرضا

امیری

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

مبینا

آموت

خراسان رضوي

ام الائمه

فاطمه

تینوار

خراسان رضوي

ام الائمه

رزیتا

ایرانی

تهران

هما

رکسانا

ایرانی

تهران

هما

تارا

محموديان

فارس

مهرآيين

رازي ناحيه 2

محدثه

داورپناه

فارس

مهرآيين

رازي ناحيه 2

سارینا

سپهری فر

خراسان رضوي

فرهنگ امام خمینی

ولی عصر تربت حیدریه

ثنا

حسینی زاده

خراسان رضوي

فرهنگ امام خمینی

ولی عصر تربت حیدریه

صفا

کاظم زاده

خراسان رضوي

فرهنگ امام خمینی

ولی عصر تربت حیدریه

مبینا

پوریعقوب

خراسان رضوي

اقدس کریمی

ولی عصر تربت حیدریه

بهناز

ماهر

خراسان رضوي

اقدس کریمی

ولی عصر تربت حیدریه

سید علی

ابطحی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

سید محمد مهدی

کاظمینی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

نادیا

اسماعیل پور جوادی

خراسان رضوي

فروغ علم

ولی عصر تربت حیدریه

آنیاز

ابریشمی

خراسان رضوي

فرهنگ

ولی عصر تربت حیدریه

گلناز

اسپلانی

خراسان رضوي

فرهنگ

ولی عصر تربت حیدریه

سیده زینب

موسوی

خراسان رضوي

فرهنگ امام خمینی ره

ولی عصر تربت حیدریه

سیده هانیتا

هاشمی

خراسان رضوي

فرهنگ امام خمینی ره

ولی عصر تربت حیدریه

محمدامين

رئوفت

فارس

علم و زندگى

نيما

زندى

فارس

علم و زندگى

محمد

خوشبین

سمنان

شهید مصطفی خمینی

نیما

حسین خانی

سمنان

شهیدمصطفی خمینی

علی

حیدری

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

امیر رضا

جوانمرد

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

علیرضا

کریمی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

سیده نرگس

رضایی مقدم

مازندران

فرزانگان 2

شهید علیمحمدی

شهرزاد

مرتضوی کلایی

مازندران

شریف العلماء

شهید علیمحمدی

مهناز

کوهجانی

خراسان رضوي

عفاف

ولی عصر تربت حیدریه

آرزو

احمدی

خراسان رضوي

عفاف

ولی عصر تربت حیدریه

زهرا

گلی

سمنان

بنت الهدی

فاطمه

مغاری

سمنان

بنت الهدی

مریم

صمیمی

كرمانشاه

دبستان باباکمال

کوثر

صمیمی

كرمانشاه

دبستان باباکمال

سمیه

پاک نیت

تهران

دبیرستان دخترانه شاهد کوثر

ابن سینا

پرستو

غلامی

تهران

دبیرستان دخترانه شاهد کوثر

ابن سینا

همراز

فرجی

تهران

دبیرستان دخترانه شاهد کوثر

ابن سینا

ستایش

نظری حسین آبادی

خراسان رضوي

حضرت زینب س

رویان2

فاطمه سادات

خباز هاشمی

خراسان رضوي

نصر

رویان2

امیرحسین

عباسپور

خراسان رضوي

شاهد نهم دی

ولی عصر تربت حیدریه

مهدی

عباسپور

خراسان رضوي

شاهد نهم دی

ولی عصر تربت حیدریه

فرشته

کمالی

فارس

آیت الله نسابه

فارابی

فاطمه

شکرگزار

فارس

آیت الله نسابه

فارابی

هانیه

پیرهادی

تهران

محدثه

ابن سینا

نازنین

نیکخو

تهران

محدثه

ابن سینا

فاطمه

نژادسلطان

تهران

محدثه

ابن سینا

سارا

سوری

تهران

محدثه

ابن سینا

زهرا

رنجبر مقیمی

تهران

خواجه عبد الله عنصاری

مریم

سعیدی

تهران

خواجه عبد الله عنصاری

سعید

آرتقی

خراسان رضوي

امام رضا (ع) واحد 8

سید علی

سید یعقوب زاده

خراسان رضوي

امام رضا (ع) واحد 8

محمد مهدی

رجبی

خراسان رضوي

دبستان امام رضا(ع)-واحد8

محمد حسین

طباطبایی

خراسان رضوي

دبستان امام رضا(ع)-واحد8

معید

نامداری

خراسان رضوي

امام رضا (ع)-واحد 8

حجت

اخلاقی

خراسان رضوي

امام رضا(ع)-واحد8

سامان

برکت نامی

خوزستان

شهید باهنر

جابربن حیان

ایمان

بادپروا

خوزستان

شهید باهنر

جابربن حیان

فاطمه

مسعودپوربهاءآبادی

كرمان

فرزانگان

محدثه السادات

حسینی

كرمان

فرزانگان

فاطمه

کاظمی

كرمان

فرزانگان

امیررضا

میرزایی

مركزي

مولوی

شهیدطاهراسدی نیا

بنیامین

میرزایی

مركزي

مولوی

شهید طاهراسدی نیا

مریم

پژمان

فارس

گلستان زهرا(س)

دکتر حسابی

مریم

خرم

فارس

گلستان زهرا(س)

دکتر حسابی

مهدیه

جاویدانه

خوزستان

فاطمه زهرا

جابربن حیان

پرستو

طلاوری

خوزستان

فاطمه زهرا

جابربن حیان

زهرا

مرادی

خوزستان

فاطمه زهرا

جابربن حیان

صبا

سلیمی

تهران

نمونه دولتی شهید باهنر

ابن سینا

طاهره

علی مددی

تهران

نمونه دولتی شهید باهنر

ابن سینا

امير حسين

مالکي

كردستان

نمونه احرار

پژوهشسراي امام خميني

مهدي

معظمي

كردستان

نمونه احرار

پژوهشسراي امام خميني

صالح

احمدزاده

خراسان رضوي

شهید نژادکرمان

دکتر حسابی

علیرضا

بیرجندی

خراسان رضوي

شهید نژاد کرمان

دکتر حسابی

ابوالفضل

کیخا

خراسان رضوي

دبستان امام رضا(ع)-واحد8

سجاد

سرافراز

خراسان رضوي

دبستان امام رضا(ع)-واحد8

محمد حسام

محمد زاده

خراسان رضوي

دبستان امام رضا(ع)-واحد8

محراب

رازقی

خراسان رضوي

دبستان امام رضا(ع)-واحد8

ابوالفضل

پورنجاتي

قم

شهيد قدوسي

سيد علي

مدني

قم

شهيد قدوسي

محمد اميد

طيبي

قم

شهيد قدوسي

هستی

ترابیان

همدان

شاهد

دکتر ازکایی

مهدیس

مکاریانی

همدان

شاهد

دکترازکایی

زهرا

یزدانی

كرمان

فرزانگان

الناز

محمدی

كرمان

فرزانگان

کیمیا

یوسفی

كردستان

وابسته به دانشگاه پویش

رازی

رومیصا

مطیعی

كردستان

وابسته به دانشگاه پویش

رازی

علیرضا

جلفائی

زنجان

شهید بهشتی

ابن سینا ابهر

علیرضا

رحیمی

زنجان

شهید بهشتی

ابن سینا ابهر

مبینا

خزاعی

خراسان جنوبي

فرزانگان

صدف

نیک اختر

خراسان جنوبي

فرزانگان

پارسا

جان نثاری

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

سپهر

حاجیان نژاد

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

فاطمه زهرا

خالقی کیادهی

مازندران

عترت

ابن شهر آشوب ساروی

سیده سارا

عبادی مرمتی

مازندران

عترت

ابن شهر آشوب ساروی

آیدا

مدبر

فارس

آیت الله نسابه

فارابی

محبوبه

قمری پور

فارس

آیت الله نسابه

فارابی

نیلوفر

مدارا

فارس

آیت الله نسابه

فارابی

معین رضا

شفیعی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

محمد صالح

شیروانی

اصفهان

اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع)

علیرضا

واحدی

البرز

فرهنگ

معلم

امید

کسایی زاده

البرز

فرهنگ

معلم

پرنیان

رستگار

فارس

ایت الله نسابه

فارابی

زهرا

تاجی نژاد

فارس

ایت الله نسابه

فارابی

فاطمه

بهمنی

فارس

ایت الله نسابه

فارابی

محمد بهراد

سلیمانی

همدان

شاهد

امیر رضا

توکلی

همدان

شاهد

حسین

احمدیانی

تهران

دبیرستان ادب

علیرضا

تنها

تهران

دبیرستان ادب

فاطمه

جعفري

يزد

تيزهوشان فرزانگان

-

راحله

پارسائي

يزد

تيزهوشان فرزانگان

-

فاطمه

محسنی

اصفهان

بیست و دو بهمن

زهرا

مهرابی خوزانی

اصفهان

بیست و دو بهمن

سعیده

نورمندی پور

كرمان

دبیرستان فرزانگان دوره اول (استعداد های درخشان)

مبینا

شول

كرمان

دبیرستان فرزانگان دوره اول (استعداد های درخشان)

فاطمه

اسدی زیدابادی

كرمان

دبیرستان فرزانگان دوره اول (استعداد های درخشان)

محمد حسین

صادقی راد

تهران

ادب

عرشیا

سید فردی

تهران

ادب

محدثه

خلیلیان

تهران

فرزانگان۳

صبا

برغمان

تهران

فرزانگان۳

مایده

سعیدی

تهران

فرزانگان۳

محمدشکیب

ادیبی

تهران

دبستان قرانی اندیشه صفا

ایلیا

خان جانی

تهران

دبستان قرانی اندیشه صفا

فاطمه

اکبری

تهران

فرزانگان3

سارا

کرمی

تهران

فرزانگان3

علی

پایداری

تهران

شهید مرتضوی

مبین

پایداری

تهران

ملاصدرا

مریم

مقصودی شقاقی

تهران

فرزانگان 3

طهورا

بینات

تهران

صالحات

مریم

شهرامی

تهران

فرزانگان3

زهرا

مقیمی اسفند آبادی

تهران

فرزانگان3

زهرا

میرزایی

خراسان رضوي

هدایت

فاطمه

حیدری

خراسان رضوي

محمودیه خیامی

حدیثه

شیخ الاسلامی

آذربايجان شرقي

فرزانگان 1

خیام اهر

هانیه

شیخ الاسلامی

آذربايجان شرقي

فرزانگان 1

خیام اهر

فاطمه

فخرائی اقدم

آذربايجان شرقي

فرزانگان 1

خیام اهر

سروش

صادقیان

كردستان

شهید بهشتی ناحیه 2

نیما

مدرس گرجی

كردستان

شهید بهشتی ناحیه 2

فاطمه

کبری زاده

خراسان شمالي

فرزانگان دوره ی اول

سیده آنیتا

اسدزاده

خراسان شمالي

فرزانگان دوره ی آول

مهدی

محدثی

بوشهر

شهید بهشتی2 - بوشهر

پویا

بهروزی

بوشهر

شهید بهشتی2 - بوشهر

محمدعلی

رضایی

بوشهر

شهید بهشتی2 - بوشهر

سید محمد رضا

سادات

كهگيلويه و بويراحمد

نمونه فرهنگیان

مهدی

ذوالفقاری

كهگيلويه و بويراحمد

نمونه فرهنگیان

پگاه

الوندی

اصفهان

هنرستان ایران

هنرستان ایران

ملیکا

کدخدایی الیادرانی

اصفهان

هنرستان ایران

هنرستان ایران

زهرا

صادقی کوپائی

اصفهان

هنرستان ایران

هنرستان ایران

مجتبی

فهیم پور

خراسان رضوي

شهید حسینی 1

امیرعلی

خیاری

خراسان رضوي

شهید باهنر

صبا

صابري

خراسان رضوي

شاهد شهيد محمدرمضاني

فاطمه

عرفاني

خراسان رضوي

شاهد شهيد محمدرمضاني


نام شهرت کشور شهر
زهرا مهماندوست افغانستان هرات
مروه سروری افغانستان هرات
ضحا احمد پاکستان کراچی
شیزا اعظم پاکستان کراچی
گواریها طهیر پاکستان کراچی

مدارس برتر مسابقه نور گرامیداشت پروفسور جکی یینگ


ردیف نام مدرسه استان شهر امتیاز
1 دبیرستان نمونه دولتی سعدی تهران تهران مدارس با مشارکت درخشان
2 دبستان اندیشه، بنیاد فرهنگی امام محمد باقر (ع) اصفهان اصفهان مدارس با مشارکت درخشان
3 دبستان امام رضا(ع)-واحد8 خراسان رضوي مشهد مدارس با مشارکت درخشان
4 دبیرستان محدثه تهران تهران مدارس با مشارکت درخشان
5 دبیرستان نبوت تهران تهران مدارس با مشارکت درخشان
6 دبیرستان فرزانگان 3 تهران تهران مدارس با مشارکت درخشان
7 دبستان دخترانه ی المهدی (عج) تهران تهران مدارس با مشارکت درخشان
8 دبیرستان آیت الله نسابه فارس داراب مدارس با مشارکت درخشان
9 دبیرستان استعداد های درخشان فرزانگان كرمان سيرجان مدارس با مشارکت درخشان
10 دبیرستان دخترانه کوثر كردستان سقز مدارس با مشارکت درخشان
11 دبستان شهید خاکپور فارس داراب مدارس با مشارکت درخشان
12 دبستان زمزم تهران تهران مدارس با مشارکت برتر
13 دبیرستان فرزانگان كرمان زرند مدارس با مشارکت برتر
14 دبیرستان فروغ اصفهان فريدون شهر مدارس با مشارکت برتر
15 دبیرستان نمونه دولتی شهید همت تهران تهران مدارس با مشارکت برتر
16 دبیرستان دخترانه 15 خرداد تهران تهران مدارس با مشارکت برتر
17 دبیرستان دخترانه ولايت تهران تهران مدارس با مشارکت برتر
18 دبستان فرهنگ امام خمینی  خراسان رضوي تربت حيدريه مدارس با مشارکت برتر
19 دبستان شهید تیمور فروغی فارس شيراز مدارس با مشارکت برتر
20 دبستان علم و ايمان تهران تهران مدارس با مشارکت برتر
21 دبیرستان شاهد فرقانی آذربايجان شرقي بناب مدارس با مشارکت برتر
22 دبستان فروتن تهران تهران مدارس با مشارکت خوب
23 دبیرستان ثامن الائمه(دوره دوم) خراسان رضوي تربت حيدريه مدارس با مشارکت خوب
24 دبستان تزكيه تهران تهران مدارس با مشارکت خوب
25 دبستان بابا کمال كرمانشاه صحنه مدارس با مشارکت خوب
26 دبیرستان فرزانگان (دوره اول) كرمان كرمان مدارس با مشارکت خوب
27 دبیرستان خواجه عبد الله انصاری تهران تهران مدارس با مشارکت خوب
28 دبیرستان علامه حلی (دوره اول) همدان ملاير مدارس با مشارکت خوب
29 دبیرستان نور كردستان ديواندره مدارس با مشارکت خوب
30 دبستان فرهنگیان 2(دوره اول) اصفهان اصفهان مدارس با مشارکت خوب
31 مجتمع اموزشي ضحي تهران تهران مدارس با مشارکت خوب
32 مرکز پرورش استعدادهای درخشان دارالفنون تهران شهريار مدارس با مشارکت خوب

پژوهش سراهای برتر مسابقه نور گرامیداشت پروفسور جکی یینگ


ردیف نام مرکز استان شهر
1 ابن سینا تهران تهران
2 آفرینش تهران تهران
3 ولیعصر خراسان رضوی تربت حیدریه
4 جابربن حیان خوزستان رامهرمز
5 رازی فارس ناحیه 2 شیراز
6 فارابی فارس داراب
7 ابن شهر آشوب مازندران ساری
8 رازی اصفهان فریدونشهر
9 امام خمینی کردستان قروه
10 رازی فارس ممسنی
ثبت نام!