لیست برندگان

جهت اطلاع از شرایط اهدای جوایز و اختتامیه به پروفایل خود مراجعه کنید.


شناسه تیم نام نام خانوادگی استان نام مدرسه شهر نام پژوهشسرا
28 محمد عرفان حق گو تهران دبیرستان علامه حلی1 تهران  
28 سید سورن اسلامبولی زاده تهران دبیرستان علامه حلی1 تهران  
1063 محمد احمدیان فارس دکتر نریمان فسا  
1063 میلاد سبحانی مقدم فارس دکتر نریمان فسا  
1115 فاطمه خدابنده زنجان فرزانگان ابهر  
1115 فرشته بابایی زنجان فرزانگان ابهر  
1144 مهدی نامی آذربايجان غربي نمونه دولتی شهید معینی شاهين دژ  
1144 علی کرمی آذربايجان غربي نمونه دولتی شهید معینی شاهين دژ  
1144 علی عبدی آذربايجان غربي نمونه دولتی شهید معینی شاهين دژ  
1160 فرناز کریمی كردستان کوثر سقز  
1160 فردوس محمودنژاد كردستان کوثر سقز  
1190 محمدامین بردپیشه تهران علامه حلی یک تهران  
1190 حسین دارستانی فراهانی تهران علامه حلی یک تهران  
1247 سمیه سید زاده نیری اردبيل فرزانگان 2 اردبيل  
1247 پریا رزمی اردبيل فرزانگان 2 اردبيل  
1248 علی جلالی اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
1248 علی رضا توکلی اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
1293 فاطمه مرادی سمنان کوثر سمنان پژوهش سرای دانش آموزی
1293 راضیه پشتوان سمنان کوثر سمنان پژوهش سرای دانش آموزی
1307 یسنا شمسی كرمان فرزانگان ناحیه۱ كرمان  
1307 فرناز امینی كرمان فرزانگان ناحیه۱ كرمان  
1396 ابوالفضل محمودیان تهران علامه حلی ۱ تهران  
1396 علی شریفی تهران علامه حلی ۱ تهران  
1456 صبا عینی تهران دبیرستان نمونه دولتی سعدی تهران آفرینش
1456 کیانا ملک محمودی تهران دبیرستان نمونه دولتی سعدی تهران آفرینش
1463 فاطمه مختاری تهران دبیرستان نمونه دولتی سعدی تهران آفرینش
1463 مهدیس حدادزاده تهران دبیرستان نمونه دولتی سعدی تهران آفرینش
1479 علیرضا قرتکینی تهران نمونه17 شهریور تهران  
1479 علی قادری تهران نمونه 17 شهریور تهران  
1511 درسا عسگرى تهران ولايت تهران آفرینش
1511 زهرا  رستگار تهران ولايت تهران آفرینش
1511 پرستو حسينى تهران ولايت تهران آفرینش
1570 شکیبا شریف زاده تهران نمونه دولتی سعدی تهران آفرینش
1570 مینا اسماعیلی تهران نمونه دولتی سعدی تهران آفرینش
1610 ثمین اصلانی اصفهان فروغ فريدون شهر رازی
1610 فهیمه رفیعی اصفهان فروغ فريدون شهر رازی
1611 فردین رحیمی اصفهان شهید رضا یسلیانی فريدون شهر رازی
1611 مهدی اصلانی اصفهان شهید رضا یسلیانی فريدون شهر رازی
1613 محمدرضا هدایتی آذربايجان شرقي علامه امینی1 ميانه پژوهشسرای میانه
1613 متین شکوری آذربايجان شرقي استاد شهریار ميانه پژوهشسرای میانه
1626 الناز یسلیانی اصفهان فاطمیه فريدون شهر رازی
1626 هدیه رحیمی اصفهان فاطمیه فريدون شهر رازی
1630 مهتاب ملیانی اصفهان فروغ فريدون شهر رازی
1630 مریم قلانی اصفهان فروغ فريدون شهر رازی
1630 بهار  اصلانی اصفهان فروغ فريدون شهر رازی
1631 نگین رحیمی اصفهان طلوع فريدون شهر رازی
1631 مبینا گگونانی اصفهان طلوع فريدون شهر رازی
1633 شیما میرمعنایی اصفهان طلوع فريدون شهر رازی
1633 سیمین رحیمی اصفهان طلوع فريدون شهر رازی
1731 سارا بزمجو فارس حافظ فسا  
1731 لیلا شیبانیان فارس حافظ فسا  
1749 محیا محمدی گلستان غیرانتفاعی مهر گنبندکاووس پژوهشسرای دکترحسابی شهرستان آزادشهر
1749 افروز بذرافشان گلستان غیرانتفاعی مهدیه علي آباد پژوهشسرای دکترحسابی شهرستان آزادشهر
1771 فاطمه فولادی نژاد فارس شهید خاکپور داراب فارابی
1771 فاطمه شکوه صدرآبادی فارس شهید خاکپور داراب فارابی
1771 فاطمه جابری فارس شهید خاکپور داراب فارابی
1780 ثنا پاکباز ششگلانی آذربايجان شرقي علوی تبريز پژوهش سرای جابربن حیان
1780 نگین دباغ آذربايجان شرقي دانش عصمت تبريز پژوهش سرای جابربن حیان
1796 عرفان مختاری فارس سعدی شيراز  
1796 علی حیدر پور فارس سعدی شيراز  
1805 محمد علی نبی فارس شاهد_شهید مطهری آباده  
1805 مجتبی محمودی فارس شاهد_شهید مطهری آباده  
1820 فاطمه غفاری مركزي نمونه اطهر اراك  
1820 نرگس سادات سید صالحیان مركزي نمونه اطهر اراك  
1829 مهسا انصاری فارس شهید خاکپور داراب فارابی
1829 یاسمن حسین پور فارس شهید خاکپور داراب فارابی
1829 هیوا مصدقیان فارس شهید خاکپور داراب فارابی
1831 افسانه محمدیان كردستان کوثر سقز  
1831 ندا بهرامی كردستان کوثر سقز  
1915 مهسا نجف زاده فارس شهید تیمور فروغی شيراز  
1915 فاطمه مرودشتی پور فارس شهید تیمور فروغی شيراز  
1915 هستی دانشمندی فارس شهید تیمور فروغی شيراز  
2946 فروغ مزیدی البرز فاطمیه كرج پژوهشسرای دانش آموزی معلم کرج
2946 آفاق میر دهقان تهران سما تهران پژوهشسرای دانش آموزی معلم کرج
2949 امید باطنی اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
2949 علیرضا امیری اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
2964 مبینا آموت خراسان رضوي ام الائمه مشهد  
2964 فاطمه تینوار خراسان رضوي ام الائمه مشهد  
3913 رزیتا ایرانی تهران هما تهران  
3913 رکسانا ایرانی تهران هما تهران  
3927 تارا محموديان فارس مهرآيين شيراز رازي ناحيه 2
3927 محدثه داورپناه فارس مهرآيين شيراز رازي ناحيه 2
4939 سارینا سپهری فر خراسان رضوي فرهنگ امام خمینی تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
4939 ثنا حسینی زاده خراسان رضوي فرهنگ امام خمینی تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
4939 صفا کاظم زاده خراسان رضوي فرهنگ امام خمینی تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
4956 مبینا پوریعقوب خراسان رضوي اقدس کریمی تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
4956 بهناز ماهر خراسان رضوي اقدس کریمی تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
5083 سید علی ابطحی اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
5083 سید محمد مهدی کاظمینی اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
5110 نادیا اسماعیل پور جوادی خراسان رضوي فروغ علم تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
5110 آنیاز ابریشمی خراسان رضوي فرهنگ تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
5110 گلناز اسپلانی خراسان رضوي فرهنگ تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
5194 سیده زینب موسوی خراسان رضوي فرهنگ امام خمینی ره تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
5194 سیده هانیتا هاشمی خراسان رضوي فرهنگ امام خمینی ره تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
5235 محمدامين رئوفت فارس علم و زندگى شيراز  
5235 نيما زندى فارس علم و زندگى شيراز  
5236 محمد خوشبین سمنان شهید مصطفی خمینی سمنان  
5236 نیما حسین خانی سمنان شهیدمصطفی خمینی سمنان  
5333 علی حیدری اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
5333 امیر رضا جوانمرد اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
5333 علیرضا کریمی اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
5416 سیده نرگس رضایی مقدم مازندران فرزانگان 2 ساري شهید علیمحمدی
5416 شهرزاد مرتضوی کلایی مازندران شریف العلماء ساري شهید علیمحمدی
5566 مهناز کوهجانی خراسان رضوي عفاف تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
5566 آرزو احمدی خراسان رضوي عفاف تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
5639 زهرا گلی سمنان بنت الهدی گرمسار  
5639 فاطمه مغاری سمنان بنت الهدی گرمسار  
5644 مریم صمیمی كرمانشاه دبستان باباکمال صحنه  
5644 کوثر صمیمی كرمانشاه دبستان باباکمال صحنه  
6684 سمیه پاک نیت تهران دبیرستان دخترانه شاهد کوثر تهران ابن سینا
6684 پرستو غلامی تهران دبیرستان دخترانه شاهد کوثر تهران ابن سینا
6684 همراز فرجی تهران دبیرستان دخترانه شاهد کوثر تهران ابن سینا
6736 ستایش نظری حسین آبادی خراسان رضوي حضرت زینب س مشهد رویان2
6736 فاطمه سادات خباز هاشمی خراسان رضوي نصر مشهد رویان2
6765 امیرحسین عباسپور خراسان رضوي شاهد نهم دی تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
6765 مهدی عباسپور خراسان رضوي شاهد نهم دی تربت حيدريه ولی عصر تربت حیدریه
6781 فرشته کمالی فارس آیت الله نسابه داراب فارابی
6781 فاطمه شکرگزار فارس آیت الله نسابه داراب فارابی
6849 هانیه پیرهادی تهران محدثه تهران ابن سینا
6849 نازنین نیکخو تهران محدثه تهران ابن سینا
6855 فاطمه نژادسلطان تهران محدثه تهران ابن سینا
6855 سارا سوری تهران محدثه تهران ابن سینا
6919 زهرا رنجبر مقیمی تهران خواجه عبد الله عنصاری تهران  
6919 مریم سعیدی تهران خواجه عبد الله عنصاری تهران  
7101 سعید آرتقی خراسان رضوي امام رضا (ع) واحد 8 مشهد  
7101 سید علی سید یعقوب زاده خراسان رضوي امام رضا (ع) واحد 8 مشهد  
7105 محمد مهدی رجبی خراسان رضوي دبستان امام رضا(ع)-واحد8 مشهد  
7105 محمد حسین طباطبایی خراسان رضوي دبستان امام رضا(ع)-واحد8 مشهد  
7120 معید نامداری خراسان رضوي امام رضا (ع)-واحد 8 مشهد  
7120 حجت اخلاقی خراسان رضوي امام رضا(ع)-واحد8 مشهد  
7235 سامان برکت نامی خوزستان شهید باهنر رامهرمز جابربن حیان
7235 ایمان بادپروا خوزستان شهید باهنر رامهرمز جابربن حیان
7285 فاطمه مسعودپوربهاءآبادی كرمان فرزانگان زرند  
7285 محدثه السادات حسینی كرمان فرزانگان زرند  
7285 فاطمه کاظمی كرمان فرزانگان زرند  
7383 امیررضا میرزایی مركزي مولوی كميجان شهیدطاهراسدی نیا
7383 بنیامین میرزایی مركزي مولوی كميجان شهید طاهراسدی نیا
7492 مریم پژمان فارس گلستان زهرا(س) لارستان دکتر حسابی
7492 مریم خرم فارس گلستان زهرا(س) لارستان دکتر حسابی
7559 مهدیه جاویدانه خوزستان فاطمه زهرا رامهرمز جابربن حیان
7559 پرستو طلاوری خوزستان فاطمه زهرا رامهرمز جابربن حیان
7559 زهرا مرادی خوزستان فاطمه زهرا رامهرمز جابربن حیان
7594 صبا سلیمی تهران نمونه دولتی شهید باهنر اسلام شهر ابن سینا
7594 طاهره علی مددی تهران نمونه دولتی شهید باهنر اسلام شهر ابن سینا
7697 امير حسين مالکي كردستان نمونه احرار قروه پژوهشسراي امام خميني
7697 مهدي معظمي كردستان نمونه احرار قروه پژوهشسراي امام خميني
7733 صالح احمدزاده خراسان رضوي شهید نژادکرمان برد سكن دکتر حسابی
7733 علیرضا بیرجندی خراسان رضوي شهید نژاد کرمان برد سكن دکتر حسابی
7761 ابوالفضل کیخا خراسان رضوي دبستان امام رضا(ع)-واحد8 مشهد  
7761 سجاد سرافراز خراسان رضوي دبستان امام رضا(ع)-واحد8 مشهد  
7762 محمد حسام محمد زاده خراسان رضوي دبستان امام رضا(ع)-واحد8 مشهد  
7762 محراب رازقی خراسان رضوي دبستان امام رضا(ع)-واحد8 مشهد  
7874 ابوالفضل پورنجاتي قم شهيد قدوسي قم  
7874 سيد علي مدني قم شهيد قدوسي قم  
7874 محمد اميد طيبي قم شهيد قدوسي قم  
7947 هستی ترابیان همدان شاهد همدان دکتر ازکایی
7947 مهدیس مکاریانی همدان شاهد همدان دکترازکایی
8032 زهرا یزدانی كرمان فرزانگان زرند  
8032 الناز محمدی كرمان فرزانگان زرند  
9249 کیمیا یوسفی كردستان وابسته به دانشگاه پویش سنندج رازی
9249 رومیصا مطیعی كردستان وابسته به دانشگاه پویش سنندج رازی
9279 علیرضا جلفائی زنجان شهید بهشتی ابهر ابن سینا ابهر
9279 علیرضا رحیمی زنجان شهید بهشتی ابهر ابن سینا ابهر
11410 مبینا خزاعی خراسان جنوبي فرزانگان بيرجند  
11410 صدف نیک اختر خراسان جنوبي فرزانگان بيرجند  
11413 پارسا جان نثاری اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
11413 سپهر حاجیان نژاد اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
11451 فاطمه زهرا خالقی کیادهی مازندران عترت ساري ابن شهر آشوب ساروی
11451 سیده سارا عبادی مرمتی مازندران عترت ساري ابن شهر آشوب ساروی
11454 آیدا مدبر فارس آیت الله نسابه  داراب فارابی
11454 محبوبه قمری پور فارس آیت الله نسابه  داراب فارابی
11454 نیلوفر مدارا فارس آیت الله نسابه  داراب فارابی
12487 معین رضا شفیعی اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
12487 محمد صالح شیروانی اصفهان اندیشه، بنیاد امام محمد باقر(ع) اصفهان  
12508 علیرضا واحدی البرز فرهنگ كرج معلم
12508 امید کسایی زاده البرز فرهنگ كرج معلم
12522 پرنیان رستگار فارس ایت الله نسابه داراب فارابی
12522 زهرا تاجی نژاد فارس ایت الله نسابه داراب فارابی
12522 فاطمه بهمنی فارس ایت الله نسابه داراب فارابی
12536 محمد بهراد سلیمانی همدان شاهد ملاير  
12536 امیر رضا توکلی همدان شاهد ملاير  
12556 حسین احمدیانی تهران دبیرستان ادب تهران  
12556 علیرضا تنها تهران دبیرستان ادب تهران  
12557 فاطمه جعفري يزد تيزهوشان فرزانگان يزد -
12557 راحله پارسائي يزد تيزهوشان فرزانگان يزد -
12562 فاطمه محسنی اصفهان بیست و دو بهمن  شاهين شهر و ميمه  
12562 زهرا مهرابی خوزانی اصفهان بیست و دو بهمن  شاهين شهر و ميمه  
12566 سعیده نورمندی پور كرمان دبیرستان فرزانگان دوره اول (استعداد های درخشان) سيرجان  
12566 مبینا شول كرمان دبیرستان فرزانگان دوره اول (استعداد های درخشان) سيرجان  
12566 فاطمه اسدی زیدابادی كرمان دبیرستان فرزانگان دوره اول (استعداد های درخشان) سيرجان  
12611 محمد حسین صادقی راد تهران ادب تهران  
12611 عرشیا سید فردی تهران ادب تهران  
12679 محدثه خلیلیان تهران فرزانگان۳ تهران  
12679 صبا برغمان تهران فرزانگان۳ تهران  
12679 مایده سعیدی تهران فرزانگان۳ تهران  
12685 محمدشکیب ادیبی تهران دبستان قرانی اندیشه صفا تهران  
12685 ایلیا خان جانی تهران دبستان قرانی اندیشه صفا تهران  
12690 فاطمه اکبری تهران فرزانگان3 تهران  
12690 سارا کرمی تهران فرزانگان3 تهران  
12691 علی پایداری تهران شهید مرتضوی شهريار  
12691 مبین پایداری تهران ملاصدرا شهريار  
12705 مریم مقصودی شقاقی تهران فرزانگان 3 تهران  
12705 طهورا بینات تهران صالحات تهران  
12714 مریم شهرامی تهران فرزانگان3 تهران  
12714 زهرا مقیمی اسفند آبادی تهران فرزانگان3 تهران  
12716 زهرا میرزایی خراسان رضوي هدایت مشهد  
12716 فاطمه حیدری خراسان رضوي محمودیه خیامی مشهد  
12732 حدیثه شیخ الاسلامی آذربايجان شرقي فرزانگان 1 اهر خیام اهر
12732 هانیه شیخ الاسلامی آذربايجان شرقي فرزانگان 1 اهر خیام اهر
12732 فاطمه فخرائی اقدم آذربايجان شرقي فرزانگان 1 اهر خیام اهر
12748 سروش صادقیان كردستان شهید بهشتی ناحیه 2 سنندج  
12748 نیما مدرس گرجی كردستان شهید بهشتی ناحیه 2 سنندج  
12754 فاطمه کبری زاده خراسان شمالي فرزانگان دوره ی اول بجنورد  
12754 سیده آنیتا اسدزاده خراسان شمالي فرزانگان دوره ی آول بجنورد  
12776 مهدی محدثی بوشهر شهید بهشتی2 - بوشهر بوشهر  
12776 پویا بهروزی بوشهر شهید بهشتی2 - بوشهر بوشهر  
12776 محمدعلی رضایی بوشهر شهید بهشتی2 - بوشهر بوشهر  
12781 سید محمد رضا سادات كهگيلويه و بويراحمد نمونه فرهنگیان یاسوج  
12781 مهدی ذوالفقاری كهگيلويه و بويراحمد نمونه فرهنگیان یاسوج  
13811 پگاه الوندی اصفهان هنرستان ایران اصفهان هنرستان ایران
13811 ملیکا کدخدایی الیادرانی اصفهان هنرستان ایران اصفهان هنرستان ایران
13811 زهرا صادقی کوپائی اصفهان هنرستان ایران اصفهان هنرستان ایران
13819 مجتبی فهیم پور خراسان رضوي شهید حسینی 1 نيشابور  
13819 امیرعلی خیاری خراسان رضوي شهید باهنر نيشابور  
13829 صبا صابري خراسان رضوي شاهد شهيد محمدرمضاني برد سكن  
13829 فاطمه عرفاني خراسان رضوي شاهد شهيد محمدرمضاني برد سكن  
شناسه تیم نام شهرت کشور شهر
34 زهرا مهماندوست افغانستان هرات
34 مروه سروری افغانستان هرات
37 ضحا احمد پاکستان کراچی
37 شیزا اعظم پاکستان کراچی
37 گواریها طهیر پاکستان کراچی