صفاری نیا در اختتامیه مسابقه دانش آموزي نور؛ گراميداشت پروفسور جكي يينگ: مسابقه دانش‌آموزی نور زمینه‌ساز آشنایی دانش‌آموزان با علوم مختلف است

دبیر شورای سیاستگذاری جایزه مصطفی(ص) گفت: امید است این مسابقه زمینه علاقه دانش‌آموزان را به علم‌آموزی ایجاد کرده باشد که به دنبال آن آرمان های علمی دانش‌آموزان رشد و متبلور شود.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع‌رسانی جایزه مصطفی(ص)؛ مهدی صفاری‌نیا دبیر شورای سیاستگذاری جایزه مصطفی(ص) در اختتامیه مسابقه دانش‌آموزی نور که عصر امروز در تالار اندیشه حوزه هنری برگزارشد، گفت: کار علمی، کاری دفعی نیست و علاقمند شدن به آن نیازمند تمرین و تجربه است. دانش‌آموزان هم به تجربه، تمرین و حضور در رویدادهای علمی به ویژه در حوزه فیزیک و شیمی و علوم دیگر که به راحتی ملموس نیست، نیازمند هستند.
وی با اشاره به اینکه رویداد مسابقه دانش‌آموزی نور زمینه ساز آشنایی دانش‌آموزان با علوم مختلف است، اظهار داشت: در این رویداد دانش‌آموزی، دانش‌آموزان کار تیمی را یاد می‌گیرند که در نوع خود بسیار ارزشمند است .
دبیر شورای سیاستگذاری جایزه مصطفی(ص) در ادامه با بیان اینکه امیدوارم این مسابقه زمینه علاقه دانش‌آموزان را به علم‌آموزی ایجاد کرده باشد تصریح کرد: امیدوارم آرمان های علمی دانش‌آموزان رشد و متبلور شود و به دنبال آن، مطرح شدن، بن بست شکنی در حوزه‌های علمی، ارتقای مرزهای دانش در سنوات آینده و یاد شدن به عنوان دانشمندان جهان اسلام باشد.

 

Register!